Projelendirme

Projelendirme

atlas sayaç proje tasarım kalorimetre

Binanızda ya da sitenizde ortalama 1 günlük bir çalışma ile tüm kalorimetre ve sıcak su sayaçlarınız tek bir sistem üzerinde toplanmakta www.payolcer.com paylaşım portalı üzerinden 7/24 kullanıcılar ve yöneticiler tarafından sorgulanabilmekte ayrıca bina doğalgaz tüketim faturası sisteme yüklendiğinde dairelre ait paylaşım tutarları oluşturularak her bir kullanıcıya otomatik olarak sistem tarafından e-mail ve SMS ile bildirim yapılmaktadır. Herhangi bir program kurulumu olmadan, işletme ve operasyonel maliyetlerden kurtularak bulut ortamında güvenle ve zahmetsizce ısı gider maliyetlerinizin paylaştırılması sağlanır.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

0 850 255 15 23 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşmanız halinde yerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek sisteminiz hakkında bir inceleme yapılmakta ve teklifinizin onaylanması halinde ortalama 1 gün içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

Tüm Şehirlerde

Hizmetimiz tüm Türkiye de gereçlidir. Ayrıca tüm ısı ve sıcak su sayaçları için uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Sayaçlarınızın yasal kalibrasyon süreleri geçmiş olması durumunda talebinize bağlı olarak kalibrasyon ya da değişim hizmeti de şirketimiz tarafından verilmektedir.

Kurulum Nasıl Yapılıyor?

Teknik ekibimizin yaptığı keşfin ardından kurulum için gün belirlenir. Belirlenen gün ve saatte gerekiyorsa sayaçların adreslenmesi ve yine gerekli olan durumlarda bağlantısı yapılarak uzaktan okunması için devreye alınır.

Sistem Testi ve Sunumu

Test için okumalar yapılır. Gerekli işlemlerin ardından sayaçlarınız artık düzenli olarak sunucu tarafından okunur ve web üzerinden izlenebilir hale gelir.

hello