Uzaktan Isı Sayacı (Kalorimetre) Okuma ve Paylaşım

Uzaktan Isı Sayacı (Kalorimetre) Okuma ve Paylaşım

lorawan atlas sayaç kalorimetre

Binada daireler içinde ya da sayaçların yanında dolaşarak göz ile endeks okumaya gerek kalmadan uzaktan veri transferi ile internet üzerinden sayaçlarınızı okumaya yarayan www.payolcer.com portalı üzerinden 7 gün 24 saat ısı giderlerinizi paylaştırabileceğiniz bir sistem kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Binanızda ya da sitenizde ortalama 1 günlük bir çalışma ile tüm kalorimetre ve sıcaksu sayaçlarınız tek bir sistem üzerinde toplanmakta www.payolcer.com paylaşım portalı üzerinden 7/24 kullanıcılar ve yöneticiler tarafından sorgulanabilmekte ayrıca bina doğalgaz tüketim faturası sisteme yüklendiğinde dairelre ait paylaşım tutarları oluşturularak her bir kullanıcıya otomatik olarak sistem tarafından e-mail ve SMS ile bildirim yapılmaktadır.

Herhangi bir program kurulumu olmadan , işletme ve operasyonel maliyetlerden kurtularak bulut ortamında güvenle ve zahmetsizce ısı gider maliyetlerinizin paylaştırılması sağlanır.

 

Ücretsiz Keşif Hizmeti

0 850 255 15 23 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşmanız halinde yerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek sisteminiz hakkında bir inceleme yapılmakta ve teklifinizin onaylanması halinde ortalama 1 gün içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

Tüm Şehirlerde

Hizmetimiz tüm Türkiye'de geçerlidir. Ayrıca tüm ısı ve sıcak su sayaçları için uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Sayaçlarınızın yasal kalibrasyon süreleri geçmiş olması durumunda talebinize bağlı olarak kalibrasyon ya da değişim hizmeti de şirketimiz tarafından verilmektedir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Ayrıca sistemin kullanımı oldukça basit olup; Sayaçların okunma tarihlerine göre, Yakıt giderlerinin faturalandırıldığı tarihe göre veya belirleyeceğiniz bir tarihe göre faturalandırma yapabilirsiniz.

Esnek Çalışma İmkanı

İlk faturayı düzenlemek istediğiniz tarihte Yönetici girişi yaptıktan sonra faturalandır butonuna basmanız yeterlidir. Düzeltme gerektiği hallerde eğer yeni bir fatura düzenlememişseniz cari dönemin faturasını silebilir, sildiğiniz faturayı geri çağırabilir, yazdırabilir, mail ile gönderebilir ya da sitemiz üzerinden ilan edebilirsiniz.

hello